Bookmark

Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland



 


Tree: Nederlandse voorouders

Notes:
Beersterhoogen is een streekdorp in de gemeente Reiderland in de provincie Groningen. Het ligt tussen Beerta en Nieuw-Beerta. De streek bestaat uit een aantal kapitale boerderijen. De naam verwijst naar de hogere ligging van de streek ten opzichte van Beerta.

City/Town : Latitude: 53.182856, Longitude: 7.134176


Media

Documents Documents (Log in)Documents (Log in)

Birth

Matches 1 to 50 of 53

1 2 Next»

   Last Name, Given Name(s)    Birth    Person ID   Tree 
1 Bastiaans, Anje  Sun 10 Mar 1867Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I512252 Nederlandse voorouders 
2 Boelsem, Grietje  Thu 02 Aug 1888Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I59705 Nederlandse voorouders 
3 Bonder, Jan  Mon 05 Feb 1883Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I624756 Nederlandse voorouders 
4 Bouman, Ettje  Sun 21 Mar 1858Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I206782 Nederlandse voorouders 
5 Brederode, Lammechijn Sietes  1754Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I557616 Nederlandse voorouders 
6 Buiskool, Grietje Annetta  Thu 09 Jan 1873Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I612001 Nederlandse voorouders 
7 Cornelius, Anna  Sun 12 Jan 1738Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I358709 Nederlandse voorouders 
8 de Groot, Anje Alide  Thu 25 Sep 1902Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I811272 Geneagraphie 
9 Derksema, Aaltje  Sun 24 Oct 1852Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I766844 Nederlandse voorouders 
10 Derksema, Geertjen  Mon 22 Jul 1839Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I273948 Nederlandse voorouders 
11 Derksema, Robert Sieto  Tue 02 Sep 1845Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I362542 Nederlandse voorouders 
12 Dijken, Berend  Fri 14 May 1830Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I471356 Nederlandse voorouders 
13 Dijken, Berend Hilwert  Mon 29 Oct 1894Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I471497 Nederlandse voorouders 
14 Dijken, Cornelius  Wed 03 Aug 1831Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I278568 Nederlandse voorouders 
15 Dijken, Doewe Derk  Tue 01 Oct 1895Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I471498 Nederlandse voorouders 
16 Dijken, Doewe Derk  Sat 27 Nov 1897Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I471499 Nederlandse voorouders 
17 Dijken, Eilko  Sun 10 Mar 1833Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I471357 Nederlandse voorouders 
18 Dijken, Eiltje  Wed 15 Apr 1835Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I471358 Nederlandse voorouders 
19 Dijken, Elizabeth  Sat 25 Mar 1865Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I471467 Nederlandse voorouders 
20 Dijken, Ettje  Sat 20 Oct 1866Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I471466 Nederlandse voorouders 
21 Dijken, Ettje Elizabeth  Fri 15 Nov 1872Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I471470 Nederlandse voorouders 
22 Dijken, Grietje  Mon 11 Dec 1899Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I206856 Nederlandse voorouders 
23 Dijken, Hilwert Berend  Wed 06 Apr 1870Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I471468 Nederlandse voorouders 
24 Dijken, Lammechien  Tue 18 Feb 1868Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I471465 Nederlandse voorouders 
25 Dijken, Reinder  Fri 23 Jun 1871Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I471429 Nederlandse voorouders 
26 Evers, Asseliena  Sun 06 Feb 1876Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I348975 Nederlandse voorouders 
27 Geertsema, Albert Tammes  Fri 26 Sep 1845Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I457845 Nederlandse voorouders 
28 Geertsema, Anna  Tue 20 Sep 1853Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I457847 Nederlandse voorouders 
29 Geertsema, Edo Tammes  Sat 28 Oct 1848Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I66283 Nederlandse voorouders 
30 Geertsema, Geertje  Tue 01 Apr 1856Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I457848 Nederlandse voorouders 
31 Geertsema, Grietje  Tue 13 Dec 1887Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I66282 Nederlandse voorouders 
32 Geertsema, Jakob  Tue 13 Dec 1887Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I457753 Nederlandse voorouders 
33 Geertsema, Jakob Tammes  Fri 01 Mar 1844Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I457844 Nederlandse voorouders 
34 Geertsema, Jurjen Engbert  Sat 01 Jul 1882Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I457758 Nederlandse voorouders 
35 Geertsema, Pieter  Thu 21 Nov 1850Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I457846 Nederlandse voorouders 
36 Geertsema, Reint Pieter  Wed 28 May 1884Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I457759 Nederlandse voorouders 
37 Geertsema, Tammo Jakob  Mon 04 Oct 1880Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I457757 Nederlandse voorouders 
38 Groen, Geert  Mon 23 Jul 1855Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I448631 Nederlandse voorouders 
39 de Groot, Anje Alide  Thu 25 Sep 1902Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I399966 Nederlandse voorouders 
40 ten Have, Luitjen  Wed 04 Dec 1839Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I57368 Nederlandse voorouders 
41 Jansen, Antje  24- 6-1915Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I476119 Nederlandse voorouders 
42 Muntinga, Everhardus Willem  Mon 03 Feb 1908Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I348978 Nederlandse voorouders 
43 Muntinga, Everhardus Willem  Wed 24 Apr 1946Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I348993 Nederlandse voorouders 
44 Muntinga, Jan Everhardus  Wed 09 Mar 1904Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I348976 Nederlandse voorouders 
45 Muntinga, Remke Wilhelmina  Thu 29 Mar 1906Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I348977 Nederlandse voorouders 
46 Onnes, Hilje  Abt 1841Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I220008 Nederlandse voorouders 
47 Onnes, Hilwert Jacob  Sun 22 Nov 1868Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I471374 Nederlandse voorouders 
48 Onnes, Jakob Cornelius  Wed 26 Jun 1850Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I196460 Nederlandse voorouders 
49 Poppens, Elizabeth Poppes  Sun 21 Aug 1796Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I236120 Nederlandse voorouders 
50 Post, Joanna  Sat 02 Aug 1873Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I622901 Nederlandse voorouders 

1 2 Next»



Death

Matches 1 to 18 of 18

   Last Name, Given Name(s)    Death    Person ID   Tree 
1 Bouman, Grietje  Wed 06 Mar 1889Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I471458 Nederlandse voorouders 
2 Brederode, Roberts Sietes  Bef 1745Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I395665 Nederlandse voorouders 
3 Buiskool, Albert  Mon 23 May 1904Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I697438 Nederlandse voorouders 
4 van Delden, Pieter  Thu 13 Sep 1917Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I441900 Nederlandse voorouders 
5 Dijken, Berend  Sun 18 Jun 1882Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I471356 Nederlandse voorouders 
6 Dijken, Doewe Derk  Wed 12 Aug 1896Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I471498 Nederlandse voorouders 
7 Dijken, Eilko  Fri 25 Apr 1834Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I471357 Nederlandse voorouders 
8 Dijken, Elizabeth  Fri 21 May 1869Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I471467 Nederlandse voorouders 
9 Dijken, Ettje  Tue 17 Nov 1868Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I471466 Nederlandse voorouders 
10 Dijken, Ettje Elizabeth  Fri 31 Aug 1883Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I471470 Nederlandse voorouders 
11 Dijken, Hilwert Berends  Wed 17 May 1854Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I236093 Nederlandse voorouders 
12 Geertsema, Jakob  Tue 24 Apr 1945Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I457753 Nederlandse voorouders 
13 Hisken, Hindrik Lammert  Mon 28 May 1900Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I129044 Nederlandse voorouders 
14 Huisman, Imke  Wed 11 Mar 1896Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I252644 Nederlandse voorouders 
15 Jacobs, Ettjen  Tue 03 Feb 1739Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I358713 Nederlandse voorouders 
16 Muller, Ettjen Cornelius  Tue 21 Apr 1868Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I278569 Nederlandse voorouders 
17 Timmer, Willem  Fri 02 Jun 1933Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I740488 Nederlandse voorouders 
18 Toxopeus, Johannes  Fri 16 Jul 1915Beersterhoogen, Beerta, Groningen, Nederland I612000 Nederlandse voorouders 

This site powered by The Next Generation of Genealogy Sitebuilding v. 14.0.1, written by Darrin Lythgoe © 2001-2024.

Maintained by Hans Weebers. | Data Protection Policy.